
Imke Peeters
MS & Ervaringsverhalen
Gepubliceerd: 17 juli 2024
Heb jij al gehoord van de nieuwste podcast over MS? Imke heeft de eerste afleveringen van de podcast "Fulltime chronisch ziek" online staan, waarin ze haar verhaal over het krijgen van de diagnose MS en alle levenslessen daarna vertelt: alle ups en downs komen voorbij. Zeker de moeite waard! Imke vertelt in dit verhaal wat meer over het ontstaan van de podcast.
Fulltime chronisch ziek – de podcast
Mijn naam is Imke en in 2017 kreeg ik de diagnose MS. In mei 2024 nam ik een week het Instagram account over van Platform MS. Wat vond ik het spannend! Ik ben meerdere keren gevraagd maar ik durfde nooit ja te zeggen. Ik ging in gesprek met Rob & Kim en heb uiteindelijk ja gezegd! Ik zette mij over mijn onzekerheden en angsten heen en heb besloten om het gewoon te doen! En wat was het gaaf! Zoveel mooie gesprekken & veel herkenning. Heel bijzonder!
Vóór de take over was ik nogal onzeker over het delen van mijn verhaal. “Wie zit daar nou op te wachten?”
Dit smaakte naar meer. Ik loop namelijk al jaren rond met het idee om mijn verhaal te delen. Ik wist alleen niet goed in welke vorm ik mijn verhaal wilde vertellen. Vóór de take over was ik nogal onzeker over het delen van mijn verhaal. “Wie zit daar nou op te wachten?” Na de take over kreeg ik de bevestiging dat mijn verhaal delen wel degelijk waardevol is en ik mensen kan helpen met mijn ervaringen. Ik kreeg veel meer zelfvertrouwen en voelde “Jaaaa, dit is wat ik graag wil doen!”.
Daarom ben ik een podcast gestart! Hiermee hoop ik andere mensen herkenning en erkenning te geven. Ik hoop ze te motiveren en te inspireren. Ik vertel jullie graag meer over mijn leven met MS, welke processen ik door moest, waar ik tegenaan loop, wat ik geleerd heb en waar ik nu in het leven sta!
Fulltime chronisch ziek! de podcast is te beluisteren via Spotify
(Hier is geen betaald abonnement voor nodig).
Luister je gezellig mee?
Lijkt mij erg leuk!
Wie weet tot spreeks.
Liefs,
Imke