Afgevallen

Marleen van Diest

MS & Ervaringsverhalen

Gepubliceerd: 30 september 2022

Voordat ik september 2020 werd opgenomen in het ziekenhuis en januari de diagnose kreeg, had ik een drukke baan. Werkte minstens 50 uur per week en had daarnaast een druk sociaal leven. Wandelde ook 2 uur per dag met mijn honden. Van mijn werkgever kreeg ik 3 sets maatpakken (sales functie).

Afgevallen

Trouwens super sexy voor een vrouw (NOT😅) al zaten de pakken als gegoten. Ze waren dan ook precies op maat gemaakt.

Veel bewegen is er dus niet bij

Ik dacht nu laat ik ze eens passen na bijna een jaar thuiszitten. Ik loop met krukken en EVO's en gebruik voor lange stukken een rolstoel. Veel bewegen is er dus niet bij🤷‍♀️ Ben ook niet op dieet ofzo. Wel weinig eetlust en last van mijn darmen maar er is bijna 15kg af. Iemand hier ook ervaring mee?

Ps: ik heb op de foto de broek aan want zie nu dat het lijkt alsof ik hem voor mij hou😅

Heb jij een soortgelijke ervaring? Stuur jouw ervaring naar story@platformms.nl! En dan delen wij binnenkort ook jouw ervaringsverhaal.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Ziek zijn en MS

Paula Smit

Paula is één van onze vaste schrijvers met een eigen blog. Haar site kan je vinden via De Eeuwige Twijfelaar. Haar nieuwe verhaal is een herkenning voor vele MS'ers. H... › Lees meer

Verwachting versus begrip

Judith Bouwhuis

Judith heeft een verhaal geschreven over de verwachtingen die mensen hebben van iemand in een rolstoel en wat er gebeurt wanneer je zomaar uit je rolstoel stapt. Hoe i... › Lees meer